UCZESTNICY 2018/ PARTICIPANTS 2018

 

Andrzej Zych

Lubraniec

Lp.Imię i NazwiskoMiejscowośćKrajIlość gołębi
 KRAKUS Międzynarodowy wspólny gołębnik - zawody 2018
1Grzegorz Siepierowski Okocim PL 5
2Marian Mucha Jadowniki PL
5
3Jozef Uyttendaele Schellebelle BE  1
4Gergő Gajda Lőrinci HUN  4
5de schrijver luc  Baasrode BE  4
6turbos  Baasrode BE 
7Graham Wildish  St Albans UK 
8 JH

Doagh, Ballyclare,

Co Antrim, Northern Ireland

UK  10 
9BIERYT - PATULSKI Radłów PL   10 
10Marek Król Dąbrowica PL  10
11OLRKirżacz Moskwa RU  20
12 Andrzej & Bogdan Lviv UKR  10
13Józef Mączka Sułoszowa PL  5
14Gabryś W + Józef M  Sułoszowa Olkusz PL 
15Jerzy Drzazga Bochnia PL  10 
16Tarasiuk Jerzy Łosice PL  10 
17Radosław Dróżdż  Żuków  PL   5
18nismo  Siewierz  PL   5
19Patrycja Jadowniki PL  5
20TOMASZ KROPOP  Gozdów  PL   10
 21Łukasz Sprycha  GOŁASZYN  PL   5
 22KOGUCIK SŁOMKA  Żuków PL  5
 23Robert 0314  Okocim PL  5
 24KANTOROWICZ  Raba Wyżna  PL  2
 25Kurnik Wiesław Jadowniki PL   5
26Team Niebieska Brzesko PL  5
27Stępień Leszek Giedlarowa PL  5
28STANI Mordarka PL   5
29Górka Tadeusz Trzemieśnia PL  5
30Sobczak Tadeusz i Syn Lubień PL  5
31JARUMI Sierpc PL  5
32Janusz Body Ząb PL  5
33BACIARY Ząb PL  5
34Roman H Nowy Sącz PL  10
35TEAM PIGEBOOK  Niegowonice PL  10
36Jan Bocheńczak Pyzówka PL  5
37Kinga Bocheńczak Pyzówka PL  5
38 KOBI Zakopane PL  5
39Chochołowicz - Mastek Błonie PL 

5

40Święcicki Paweł Tuszyn PL  15
41ŁUKASZ FRANCZYK  OCHOTNICA DOLNA PL  5
42KASIA OCHOTNICA DOLNA PL  5
43Garncarz A. i M. Luszowice PL  10
44Łach Stanisław Łętownia PL  10
45Kozik Stok PL  5
46ZAGŁOBA TEAM  Siedlce PL   10
47JURA  Ostrów Wielkopolski  PL   5
48Koralewicz Bracia Radymno PL 10
49Szymon Sobuta Starachowice PL 10
50Leon Wójciak Rabka PL   5
51Hajdo Jacek Wielka Wieś PL 5
52Skowronek Włodzimierz Stary Wiśnicz PL 5
53Stanislaw Rudnik Bochnia PL 5
54Oskar & Błażej Słopnice PL 5
55Bogdan Brandys  Spytkowice  PL 3
 56TEAM M.R.  Wolbórz  PL   5
57Kazimierz Gurgul Czchów PL 5
58Dorota Paśko Świerzawa PL   3
59LUBOMIR PALAGY TRNAWA SK 4
60KARL-HEINZ-BURGER ASCHAFFENBURG DE 5
61Dla Grażynki Rosko PL 5
62MATTHIAS KLEMENT  NIEDERNBERG DE 5
63Adam Mlynarski Grabie PL 5
64Mazepa U. K. Radymno PL 5
65BERTHOLD LUTZ Grosostheim DE 5
66GORZOLKA & KUMIEC Jełowa PL 7
67ANDRE PIGEONS POLSKA  Bilew PL 5
68kotek Berlin DE 5
69kusionowie Perła PL 5
70Roman Kapłon  Szamotuty PL 4
71Zosia&Edyta Rabka Zdrój PL 5
72Iza & Stasiu Rabka Zdrój PL 5
73Przemysław Chruszcz  Kisielów PL 5
74Józef Wania Przysietnica PL 5
75Rezerwacja   NL 220
76Rezerwacja   BE  150
77Piter Częstochowa PL 2
78Lotnik695 Wielmoża PL 5
79MasterTeam Czermin PL 10
80Bieniek Klippan SE 5
81smge Łosice PL 10
82Stanisław KUNICKI  ŁĄCKO PL 5
83 BIR Morzychna PL 5
84 TEAM BMW Kaszyce Milickie PL 3
85BASIA Tenczyn PL 5
86ŁACEK Podczerwone PL 5
87Dennis Veugelers Nieuwstadt NL 10
88Tomasz & Bartłomiej Pietras Okocim PL 5
89lucky loser Biadoliny PL 5
90Zbigniew Przybysz  Strachowka PL 5

91

Duńczyk Kopenhaga DK 5
92       
93Darkos  Bobowa PL 5
94Team W. K. Dziesław PL 10
95Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo PL 2
96Sylwester Sokalski  Chocz PL 5
97Tadeusz Kicko Łosice PL 5
98Jan Maciuszek Wojakowa PL 5
99Przemysław Wydrych Nowy Kościół PL 3
100Steciuk Stanisław  Międzyrzec Podl PL 3
101Przemysław Bus Kolonia Obory PL 5
102 Masterbud-Jankowski Aalst BE  10
103Jan-Marek-Nazim Skawina PL 5
104Józef Niedużak Jarosław PL 5
105Zbigniew Rurarz Końskie PL 5
106Stępniewski L.K.K. Ścięgny PL 5
107Piotr & Bogdan Bochnia PL 5
108Wieczór Sierpc PL 5
109Bogdan Stępień Stanisławów PL 5
110Andrzej Górniak Chwałkowice PL 2
111KOZAK smge.pl  Siedlce PL 5
112Marian Górka Trzemeśnia PL 5
113Kondryszyn Krzysztof Miękisz Nowy PL 5
114A. Musiał Czulice PL 5
115Jerzy Gryzło Bobowa PL 5
116Mariusz Sroka Pogórska Wola PL 10
117Wadowice Lekawica PL 5
118CHRAMIEC Białka Tatrzanska PL 5
119Taliba Andrzej i Edyta Olkusz PL 5
120Stanisław Tyka Jadowniki PL 5
121lotnik Isep PL 5
122Adam Niezgoda Brzyska PL 5
123szczepcio Wólka Konopna PL 5
124Team Lindenhof Friedrichsruhe DE 6
125adamek1118 Buszowice PL  5
126Józef Gabryś Maków Podhalański PL  4
127Marysia M.  Sułoszowa PL   3
128Kozik Lubraniec PL  5
129Marek Czyż Dąbrówka PL  5
130Tomaszewski Niedomice PL  5
131J&M Duda  Tymbark PL  5
132Artur Kozak Mörlunda SE 3
133KERAJE  Ostrzeszów PL  4
134Team Lach Koszarawa PL  5
135Henryk Staroń Brzyska Wola PL  5
 136Pajor Edward  Witowice Dolne PL   5
137Czechlowski Paweł Doruchów PL 3
138Pająk&Krogulec Suchedniów PL 5
139Łotysz&Szymankowski  Ścinawa PL 5
140Lech & Rycombel  Łagów PL 15
141 POWAŻNY Siedlce Mokobody PL 5
142Andrzej Warchoł Dębica PL 5
143Jarosław Mazur Mielec PL 5
144Piotr Wojtaszek Dębica PL 5
145bate7 Lubień PL 3
146Roth + Bergmann Schaafheim DE 5
147Ziętara & Trybuła  Bochnia PL 5
148Andrzej Klimek Szarwark PL 5
149Adam  Hatfield UK  5
150MIRCO London UK  5
151MEGY London UK  5
152Andrzej Sawiniec Stódniówka Dolne PL  2
153Mateusz Górka Trzemeśnia PL 

3

154Jarosław Wierzbicki Krosno Odrz PL  5
155Paweł Socała Sułkowice PL  5
156Dream Team Paryż FR 
157 BLONDMAR Korzenna PL   5
158Wioletta i Zbigniew Mitręga Pińczów PL  2
159Team Kubiccy Lgota Wielka PL  5
160Wacek Werbkowice PL  5
161Marek Kowal Wiśniowa PL  4
162M.Ł.D TEAM N/A PL  5
163Marcin Kowalewski Młodzieszyn PL  5
164Oleksy Bolesław N/A PL  5
165Kozinoga Janusz Sebastian N/A PL  5
166Żurecki Piotr i Marcin Kępno PL  10
167HUBERT OŚKO JERUZAL PL  5
168Robert Sulejewski Ożarów Mazowiecki PL  5
169Janusz Łosice PL  2
170Maniek Łukowica PL  5
171Jacenty Jarczok Garnek PL  5
172Michna Racing Team Wrocław PL  5
173Mielec M i P Nieczajna Dolna PL  5
174Sznaucner Jarosław   PL  5
175Piotr Pepel Kórnik PL  5
176Piechnik Marcin Stróże PL  2
177Kurek Wiesław Piotrowice PL  5
178Jan Nowak Kielnarowa PL  5
179Paweł Żak Zator PL  5
180Marek Trzaska Prudnik PL  5
181Kowalczyk Paweł Groń PL  5
182IBRA Limanowa PL  5
183Lewandowski K. Duninówko PL  5
184Monika i Zbigniew Dubiel Kocudza PL  5
185Krystian & M Bochnia PL  5
186Milcarz & Szlacheta Ruda Śląska PL  5
187Rafał Papież Jasień PL  5
188JERZY KOZLIK OPOLE PL  5
189Rafał Warenda Trzciana PL  5
190Krystian Śniosek Potok Górny PL  5
191Wojciech Matysek Starachowice PL  5
192Spiegel-Pawlica Góry Wysokie PL  5
193 Para - Kobiela Szaflary PL  5
194Kobiela - Para Szaflary  PL 
195Piotr Rudnik  Chojnik PL 
196Sawiniec Andrzej Studniówka Dolne PL  2
197Adam Sehnke  Heiligenhafen DE 5
198Jan Dadał Łososina PL  5
199Szczebel Lubien PL  5
200Mateusz  Słopnice PL  
201Piotr Biłos Królówka PL  4
202Henryk Wierzbiak Lipnica PL 
203Kołodziej & Matias Kąty PL  5
204Marzena & M Brzeźnica PL  5
205Marek i Marcin Rzepka Wola Rzędzińska  PL   5
206Victory Nowe Miasto PL  1
207Beata&Janusz Chrusliccy Paszyn PL  5
208Justyna Marzeion Heiligenhafen DE  5
209 Gański&Jędzejczyk Sulęczyno  PL  5
210 Bombrys-Machajewski-Niczke Team Środa Wlkp. PL   5
211Agrox  Dręszew PL   1
212The Boys from Hardinxveld Hardinxveld NL  5
213Barabella Tarnów PL  5
214Robert Zgud Przedmoście PL   5
215Sylwester Zieliński Steenokkerzeel BE   10
216Kupka-Smilowki  Zernica PL 
217SG Steffl N/A DE  5
218Team Thorsten & Finn Leon Daum N/A DE  5
219Oddzial Trzebnica  Zawonia PL   10 
220Paweł 1 Kowala PL  10
221MAJA Podlesie PL  2
222Tim Schilling Einhausen DE  5
223Marek i Edyta Malec Zamość PL   3
224Andrzej Zych Rogóźno PL   5
225TARASIUK JERZY ŁOSICE PL  5
226KUBA - OLA GRYBÓW PL  
227 SYKI  GRYBÓW  PL  
228Ireneusz Kotela Szczucin  PL  5
229Krzysztof Rupiński Pułtusk PL 
230Bogdan Minkowski Warszawa PL  5
231Kozik Lubraniec PL  5
232M. H. M. Team Warszawa PL  2
233Wiesław Kubała  Miedzierza PL 
        
        
    Razem: 1 538
        


Ceniony i uznany producent najlepszych suplementów dla gołębi.


Profesjonalne, w pełni wyposażone gołębniki z możliwością dowozu i montażu w całej Polsce.


Odżywki i środki dla gołębi znanej i cenionej holenderskiej firmy.

Go to top stat4u